logo
  • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
  • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo

Віртуальна реальність

Цієї весни Клініка Варта почала пропонувати віртуальну реальність для онкохворих, які проходять хіміотерапевтичне лікування.

Пацієнти забувають, що перебувають у лікарняній палаті й борються зі смертельною хворобою. Натомість вони можуть собі уявити, як сидять на пляжі, гуляють лісом або милуються гірським схилом.

Це емоційний та психологічний притулок для багатьох людей, які перебувають на лікуванні раку. Пацієнт може дозволити собі бути в моменті та не відчувати стресу.

Європейські та американські програми новітніх підходів до надання послуг онкологічним пацієнтам ілюструють роль віртуальної реальності в охороні здоров’я, яка постійно зростає.

Оскільки пацієнти фізично обмежені в тому, що вони можуть робити під час багатогодинного сеансу хіміотерапії, використовують віртуальну реальність як інструмент для зменшення психологічного стресу та забезпечення форми «терапії, що відвертає увагу» під час, як правило, важких хіміотерапевтичних процедур.

Наша головна мета — створити такі умови в нашій клініці, які позитивно впливатимуть на ефективність медичних послуг, на лікування і, як наслідок, на життя пацієнтів. Для цього ми використовуємо не тільки комфорт та зручність приміщень, а і віртуальну реальність, яка впливає на психологічний комфорт під час проходження медичних процедур і під час лікування, — зазначає заступник директора Людмила Сватко.

Ми маємо за мету змінити сприйняття людьми проблем онкології. І ми відчули, що медичний заклад, де стурбовані невідомими результатами люди сидять і чекають певний проміжок часу, буде правильним місцем для початку перебудови самого підходу у наданні медичної допомоги онкологічному пацієнтові. І от після місяців теорії та планування справжньою нагородою для нашої команди — команди Клініки Варта — було побачити цих неймовірних пацієнтів, як вони відчувають миттєву безтурботну радість, завдяки силі віртуальної реальності, яка відвертає їхню увагу і дозволяє підтримувати настрій на одужання.

Оздоровлення — це не лише фізична сторона справи, це також психологічне благополуччя, — зазначила Людмила Сватко.

У Клініці Варта використовується найкраща гарнітура — окуляри віртуальної реальності від передового світового розробника Oculus.

А для максимальної безпеки пацієнта використовуються індивідуальні одноразові лицьові накладки.

Подаруйте вашим близьким комфортне та ефективне лікування!

phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ