logo
 • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
 • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo

Центр лазерної проктології

Лазер успішно використовується в лікуванні захворювань заднього проходу та прямої кишки. Лазер у проктології популярний, тому що дає можливість точно вплинути на патологічний процес без пошкодження здорових тканин. У Центрі лазерної проктології Києва у Клініці Варта працюють висококваліфіковані лікарі з великим практичним досвідом, що гарантують комплексний підхід до лікування проктологічних захворювань. Ми проводимо всебічну діагностику та складаємо індивідуальний план терапії, використовуючи сучасне медичне обладнання експертного класу.

Центр лазерної проктології — це професійна та анонімна допомога при патологіях заднього проходу, прямої кишки, кишечника, анального каналу та параректальної області. Ми пропонуємо інструментальні та лабораторні методи для встановлення точного діагнозу та найновіше обладнання для ефективного лікування проктологічних хвороб на будь-яких стадіях.

Переваги
Обладнання експертного класу
Міжнародні протоколи лікування
Доступна вартість
Комфортний стаціонар
Висока кваліфікація спеціалістів
Додаткові дослідження на базі клініки

Прийом проктолога

Консультація проктолога

Проктологічні діагнози окрім того, що неприємні самі по собі, так про них ще й незручно розповідати навіть найближчим людям. А тим часом вони вносять у життя безліч нестерпних обмежень і можуть призвести до тяжких наслідків, аж до онкології. 

Більшість пацієнтів звертаються до фахівця, коли проблема набуває вираженого характеру. Але треба розуміти, що сором, страх та інші причини перешкоджають одужанню, ведуть до хронізації захворювань та небезпечних ускладнень. Тому при появі перших тривожних симптомів варто записатися на консультацію до проктолога

До прийому проктолога не потрібно довго готуватися. Достатньо зателефонувати до Центру лазерної проктології Клініки Варта — і оператори доберуть зручний для вас час для візиту до лікаря. Огляд проктолога — це безпечна процедура, яка дає змогу діагностувати захворювання та розпочати лікувальний процес. Для первинної консультації встановлення клізми зазвичай не потрібне.

Прийом у проктолога починається з уточнення скарг та збору анамнезу. Після цього лікар проводить огляд перианальної області та пальцеве обстеження прямої кишки. Зазвичай такі маніпуляції безболісні та не спричиняють сильного дискомфорту у пацієнта. Далі проводиться аноскопія — огляд слизової оболонки прямої кишки спеціальною трубкою. На цьому етапі фахівець може виявити анальні тріщини, геморой, травми слизової оболонки, випадіння прямої кишки та інші захворювання.

У деяких випадках для встановлення точного діагнозу надається направлення на додаткові дослідження. Після завершення діагностики проктолог призначає консервативне чи хірургічне лікування.

Симптоми для звернення до Центру лазерної проктології

 • біль у животі та області заднього проходу;
 • свербіння та печіння в періанальній ділянці;
 • часті запори або діареї;
 • виділення крові та слизу із заднього проходу;
 • нетримання калу та газів;
 • відчуття стороннього тіла у прямій кишці;
 • дискомфорт під час дефекації.

Які хвороби лікують у Центрі лазерної проктології

 • Внутрішній і зовнішній геморой
 • Аноректальний свищ
 • Ректовагінальний свищ
 • Анальна тріщина
 • Поліпи
 • Парапроктит
 • Пілонідальная кіста
 • Новоутворення прямої кишки
 • Періанальні бахромки
 • Післяопераційні стриктури та рани
 • Кондиломи анального каналу

Діагностика проктологічних захворювань

Центр проктології Клініки Варта — це потужна лікувально-діагностична база та висококваліфіковані лікарі з багаторічним практичним досвідом. Наші фахівці працюють із дотриманням конфіденційності. Вони акуратно й точно проводять усі види діагностичних досліджень та проктологічних операцій.

На очному огляді хірург-проктолог застосовує метод ректального пальцевого обстеження. Залежно від патології може призначати й інші діагностичні процедури.

У нашому центрі використовують такі види діагностики, як:

 • аноскопія — метод дослідження патологічних змін у нижньому відділі прямої кишки (проводиться за допомогою аноскопа, що дає змогу візуалізувати слизову оболонку кишечника та брати гістологічні зразки);
 • відеоректороманоскопія — безпечна процедура, що дає кольорове зображення досліджуваної області, яке демонструється на екрані;
 • колоноскопія — метод обстеження товстого кишечника з використанням колоноскопа, що дає змогу провести огляд стінок та просвіту кишки;
 • КТ органів малого тазу та черевної порожнини — рентгенологічне обстеження ОМТ для виявлення пухлин та інших патологій;
 • МРТ малого тазу та прямої кишки — сканування черевної порожнини та заочеревинного простору із застосуванням контрастної речовини.

У нашому центрі є сучасне обладнання експертного класу. Наприклад, для проведення колоноскопії використовується відеоендоскопічна система Olympus EVIS EXERA III CV–190, для комп’ютерної томографії — мультиспіральний томограф із низьким променевим навантаженням TOSHIBA Aquilion One на 640 зрізів, для магнітно-резонансної томографії — TOSHIBA Vantage Titan 1.5T надає можливість обстеження пацієнтів із вагою до 200 кг.

Лікування проктологічних захворювань

Оперативна проктологія

У Центрі лазерної хірургії для вирішення проктологічних проблем застосовуються безболісні та ефективні методи діагностики та терапії. Ми створюємо всі умови для комфортного перебування в нашій клініці.

Після встановлення діагнозу лікар складає індивідуальний план лікування, користуючись новітніми розробками сучасної медицини. Наші проктологи пропонують оптимальну терапію для кожного конкретного випадку. Більшість методик, що використовуються, є малоінвазивними та дають змогу проводити проктологічні операції амбулаторно.

Оперативна проктологія тісно пов’язана з лазерною хірургією. Хірургічний лазер є медичним обладнанням, що впливає на тканини-мішені за допомогою різних видів енергії, яка перетворюється на лазерне випромінювання певної потужності. Енергія провокує нагрівання тканин-мішеней, що спричиняє їхнє руйнування.

У Центрі лазерної проктології проводять різні види проктологічних операцій, зокрема:

 • видалення геморою лазером;
 • видалення поліпів та періанальних кондилом;
 • висічення свища прямої кишки;
 • лазерне висічення анальних тріщин;
 • розтин та дренування гострого парапроктиту.

Операції із застосуванням лазерної хірургії робляться під загальним наркозом чи місцевою анестезією. У нашій клініці працюють висококваліфіковані анестезіологи та хірурги, які постійно вдосконалюють свої теоретичні знання та практичні навички. Великий досвід роботи дає змогу фахівцям точно та акуратно проводити навіть найскладніші операції.

Зараз у розпорядженні медиків є великий вибір апаратних засобів для малоінвазивного лікування захворювань проктологічного характеру. Створені ефективні та щадні хірургічні методи, які стали альтернативою для гемороїдектомії та отримали рекомендації до застосування в амбулаторних умовах. Методики використання лазера у проктології постійно модифікуються, але водночас дотримується головний принцип: забезпечується рівень безпеки та досягнення позитивного результату.

У нашому центрі хірургічні втручання здійснюються за допомогою інноваційних технологій:

 • Лазера Mediola compact 1560 нм.
  Сучасна апаратура, що дає змогу робити операції безболісно, ​​безкровно та безшовно. До його позитивних якостей належить ефективність у боротьбі з гемороєм 3-ї стадії, ефективне лікування куприкових ходів та свищів.
 • Лазера Biolitec Leonardo mini 1470 нм.
  Обладнання німецького виробництва, що часто використовується в лікуванні проктологічних хвороб. Переваги: ​​мінімальна болючість під час лікування геморою 2-ї стадії.

Використання лазерного скальпеля у проктології показало себе менш травматичним у порівнянні з традиційними інструментами. Пацієнти легше переносять процедури з використанням лазера, відчувають менше дискомфорту у післяопераційний період. Відновлення організму відбувається швидше. Прооперовані пацієнти швидше повертаються до звичайного способу життя. За допомогою лазерних апаратів можна забезпечити ефективну коагуляцію, знизити ризик появи набряків.

Лазерне лікування здійснюється у комфортному стаціонарі Клініки Варта. Залежно від характеру операції пацієнт відправляється додому вже через невеликий проміжок часу після втручання або залишається під наглядом лікарів на кілька днів. Застосування сучасного обладнання та інноваційних методик терапії суттєво скорочує період відновлення та дає змогу пацієнту швидко повернутися до стандартного життєвого ритму.

Переваги проведення проктологічних операцій у нашій клініці

 1. Дотримання міжнародних протоколів лікування та обстеження проктологічних захворювань.
 2. Сучасне обладнання експертного класу для проведення діагностичних процедур та хірургічних операцій.
 3. Можливість пройти всі необхідні дослідження на базі клініки.
 4. Висококваліфіковані лікарі з великим практичним досвідом у галузі терапії проктологічних захворювань. Наші фахівці постійно вдосконалюють свої навички, проходячи стажування у закордонних клініках та беручи участь у профільних конференціях.
 5. Швидкий запис на прийом до проктолога на зручний для клієнта час.
 6. Можливість отримати додаткову консультацію у лікарів інших медичних напрямів.
 7. Доступна вартість послуг у галузі лазерної проктології (ціна операції залежить від характеру втручання та буде озвучена на консультації у лікуючого спеціаліста).
 8. Комфортний стаціонар з одномісними палатами.

Лікарі

Потребуєте вирішення проктологічних проблем, але не знаєте, куди звернутися? У Центрі лазерної проктології Клініки Варта ведуть прийом досвідчені лікарі-проктологи. Ми пропонуємо провідні методи лікування, які позбавляють болю та повертають колишню якість життя.

Керівник центру — к.м.н., колопроктолог, онкохірург Дмитро Вікторович Шамрай — проводить майстер-класи з лазерної проктології для лікарів з усієї України та країн ближнього зарубіжжя.

Записатися в Центр лазерної проктології у Києві можна за телефонами, вказаними на сайті. Центр розташований у Голосіївському районі на вулиці Ломоносова, 33/43.

Часті запитання
Чи потрібно здавати аналізи перед зверненням до Центру лазерної проктології?

Консультація проктолога охоплює збір анамнезу та огляд пацієнта. До первинного прийому не потрібно готуватися. Під час прийому спеціаліст оглядає промежину та область заднього проходу, перевіряє стан шкіри біля анусу, застосовує пальцеве дослідження та аноскопію. Щоб встановити точний діагноз, необхідне використання лабораторної діагностики (аналіз крові та калу) та інструментальної діагностики (колоноскопія, МРТ, КТ).

Чи проводять операції з видалення пухлин та новоутворень в аноректальній області в Центрі лазерної проктології?

Центр лазерної проктології спеціалізується на проведенні проктологічних операцій, до яких належить видалення новоутворень аноректальної області. Перед хірургічним втручанням проводиться діагностика, що охоплює ендоскопічне дослідження з біопсією. Щоби точно поставити діагноз, лікарю необхідно зробити забір матеріалу перед операцією. Це надасть змогу визначити природу новоутворення та скласти ефективний план лікування.

Скільки триває лазерне видалення геморою в Центрі лазерної проктології?

Лазерну хірургію застосовують навіть при занедбаному геморої. Найбільшу ефективність метод показав на ІІ-ІІІ стадіях захворювання. Операція може проводитися в амбулаторних умовах або стаціонарі, а через годину після неї пацієнт відправляється додому. Завдяки точному впливу лазера на патологічну область, оточуючі здорові тканини мало зачіпаються. Це мінімізує ризик операційної травми та запобігає післяопераційному набряку. Припікання геморою триває приблизно 30 хвилин.

Фахівці
9
Лікар-колопроктолог, онкохірург, хірург першої категорії
Ціни
Лазерне втручання 1 категорії складності
Лазерне втручання 2 категорії складності
Лазерне втручання 3 категорії складності
Лазерне втручання 4 категорії складності
Лазерне втручання 5 категорії складності
Лазерне втручання 6 категорії складності
Вiдгуки
Леонід Вікторович
Дуже вдячний лікарю-проктологу Шамраю Дмитру Вікторовичу за його професіоналізм та уважне ставлення до хворих. Проходив у нього лазерне видалення перианальних кондилом. Результатом роботи лікаря залишився більш ніж задоволений! Бажаю лікарю міцного здоров'я, вдячних пацієнтів та нових успіхів на його професійному шляху.
Маргарита
Мне в Клинике Варта очень понравился и сервис, и работа врачей. Я сопровождала маму в эту больницу на лазерное лечение геморроя. Пришлось ее очень долго уговаривать, так как мама очень переживала и стеснялась этой деликатной проблемы. Кое-как уговорила ее, записала на прием к проктологу Дмитрию Викторовичу, заведующему Центром лазерной проктологии. Слышала и читала о нем много положительных отзывов. Врач нам с мамой очень понравился. Серьезный, внимательный, располагающий к себе. Он был максимально профессионален, поэтому у мамы даже не возникло мысли о том, что можно стесняться врача. Перед операцией мама прошла в Варте дополнительные обследования, сдала анализы, в назначенный день я привезла ее в клинику. Процедура была недолгой и прошла очень-очень хорошо, маму в тот же день отпустили домой.
Иван П
Мне не посчастливилось в жизни столкнуться с очень неприятной проблемой (свищем прямой кишки). Это довольно опасная штука, поэтому я не стал затягивать и пошел к врачу-проктологу в клинику ВАРТА. Там мне рекомендовали лечение лазером, потому что оно довольно легко переносится и после него все ткани быстро заживают. Я, конечно же, согласился. Прошел подготовку к операции, сдал анализы, флюорографию, сделал эндоскопическое обследование прямой кишки. В общем, шел на операцию во всеоружии. Меня приятно удивило, что лазерная процедура оказалась недолгой. Меня вечером уже отпустили домой, дав все необходимые рекомендации. Потом я снова ходил на прием к врачу для контроля лечения. Уже прошло 2 месяца, у меня все отлично. Самочувствие намного улучшилось. Благодарю!
Олександр
Висловлюю велику та щиру подяку Дмитру Шамраю за якісно проведене лазерне лікування моєї делікатної хвороби. Що б я без вас робив, лікарю! Дякую вам, що дали мені можливість знову жити нормальним життям!
Виктор Л
В Варте на М. Ломоносова 33/34 был у врача-эндоскописта Георгия Мозгового и хирурга-проктолога Дмитрия Шамрая. Оба врача мне понравились свой внимательностью и доброжелательностью. Во время колоноскопии врач Георгий Юрьевич был очень деликатным и аккуратным, исследование проводил под медикаментозным сном. Поэтому я смог расслабиться и не ощущать дискомфорт. По результатам его исследования мне назначили лазерную терапию, которую проводил Дмитрий Викторович. После операции я отлично себя чувствую. Благодарю всех сотрудников клиники за уважительное и внимательное отношение и профессионализм.
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ