logo
  • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
  • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo
Рак нирки: симптоми та ознаки

Онкологічне захворювання, яке проявляється виникненням різних за гістологічною будовою злоякісних неопластичних трансформацій органу. Небезпечне як порушеннями функцій органу, так і високим ризиком ураження судин, що призводить до хронічних крововтрат.

Експерти ВООЗ відвідали Україну для проведення оцінки інформаційних систем у сфері охорони здоров'я в країні

Візит групи експертів Європейського регіонального бюро ВООЗ у Клініку Варта

Анальна тріщина

Дефект заднього проходу належить до найпоширеніших проктологічних захворювань. Багаторічний клінічний досвід спеціалістів дає змогу досягати високих результатів у вирішенні проктологічних проблем.

Постковідний синдром

Після перенесеної коронавірусної інфекції з'являються симптоми погіршення самопочуття, функціонування різних органів та систем? Лабораторні та інструментальні дослідження, всебічний підхід у лікуванні – запорука якнайшвидшого усунення наслідків хвороби.

Медичне обслуговування в Клініці Варта за програмами державних гарантій

Клініка Варта приєдналася до медичного обслуговування пацієнтів за програмами державних гарантій медичного обслуговування населення!

Стома - не вирок! Як жити зі стомою?

Стома кишечника, шлунку або сечовивідних шляхів - не вирок! Сучасні пристосування і засоби для догляду за різними видами стом дозволяють досягати максимального комфорту і виключати дискомфортні ситуації.

VR-chemo (віртуальна реальність): новий підхід при хіміотерапевтичному лікуванні

Нова послуга для онкохворих, яка дозволяє зменшити психологічний стрес під час хіміотерапевтичних процедур.

Меморандум про співпрацю Клініка Варта та Громадської організації "Кіборги Полісся"

Клініка Варта та Громадська організація «Кіборги Полісся» підписали меморандум про співпрацю!

Видалення утворень шкіри та м'яких тканин

Видалення утворень шкіри і м'яких тканин проводиться на різних ділянках тіла. Досвідчені хірурги, пластичні хірурги піклуються про те, щоб процедура була безболісною і мала хороший косметичний ефект.

Рак шийки матки

Новоутворення злоякісного характеру, сформований з слизової даної області. На відміну від переважної більшості інших видів онкологічних новоутворень, РШМ можна попередити.

Рак горла

Лікування раку горла ґрунтується на використанні нових типів лазерних і ендоскопічних апаратів. Це дозволяє домогтися набагато ефективнішої деструкції пухлини, швидкої регенерації, зменшити ризик розвитку рубцевої деформації. Ефективність терапії та прогноз визначається стадією захворювання, на якій розпочато активне лікування.

Рак простати

Злоякісне новоутворення, що розвивається в тканинах простати в результаті переродження клітин. Терапія раку простати проводиться комплексно. Залежно від виду і стадії захворювання, вікової категорії чоловіки, схема лікування складається з одного або декількох методів.

Рак губи

Дана неоплазія є однією з найбільш частих серед чоловічого населення старшої вікової групи, але рання стадія раку губи і своєчасно призначене лікування обумовлюють сприятливий прогноз.

Рак молочної залози

У світі це найбільш часта форма раку серед жінок. З урахуванням високих показників смертності дуже важливі профілактичні заходи і своєчасне проведення діагностичних досліджень.

Рак шлунка

Це захворювання часто зустрічається, воно швидко розвивається і метастазує. Саме діагностика на випередження дозволяє своєчасно виявити пухлинний процес.

Рак легенів

Злоякісна пухлина, що формується з епітеліальних клітин бронхів. Це найпоширеніше онкологічне захворювання. Своєчасне звернення до онколога дозволить виявити захворювання на ранніх стадіях, коли можливо найбільш ефективне лікування.

Рак статевого члена

Новоутворення злоякісного характеру, яке локалізується на тканинах чоловічого репродуктивного органу. За умови проведення своєчасної діагностики терапія захворювання дає хороші результати.

phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ