logo
 • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
 • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo

Проктологія в Києві

Проктологія в Києві та в інших містах України спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань товстого кишківника і заднього проходу. Сучасна проктологія — це не тільки окремий розділ медицини, який займається вивченням причин виникнення і розвитку геморою, парапроктиту та інших захворювань, але й один з напрямків діагностики та лікування в Клініці Варта. Завдяки сучасним методикам й обладнанню експертного класу, яким оснащена клініка, для пацієнта це — можливість пройти точне обстеження, а для лікаря — забезпечити комфортні умови й зробити делікатний огляд з використанням спеціальних знеболювальних гелів.

Діагностикою, а також медикаментозним і хірургічним лікуванням проктологічних захворювань в Клініці Варта займається лікар-проктолог.

Проктолог — це фахівець, основною діяльністю якого є проведення обстеження параректального каналу, анального отвору, товстого кишківника при парапроктиті, геморої, анальній тріщині та інших захворюваннях.

Причини проктологічних захворювань:

 • недостатня фізична активність;
 • шкідливі звички: куріння, вживання алкоголю;
 • неправильне харчування: вживання переважно пряної, смаженої, гострої, жирної та консервованої їжі;
 • генетична схильність: сімейний поліпоз;
 • інші стани: вагітність, пологи, травми.

Проктологічні захворювання піддаються ефективному лікуванню в тому випадку, якщо пацієнт вчасно звернувся до лікаря-проктолога за консультацією.

Якщо захворювання було виявлено на початкових стадіях, то можливо лікування консервативними методами (без операції). Якщо ж без оперативного втручання лікування провести неможливо, хірург-проктолог Клініки Варта володіє сучасними малотравматичними методиками лікування.

Переваги
Сучасні методи
Висока кваліфікація фахівців
Діагностика в день операції
Повний спектр обстежень
Комфортні умови
Направлення на консультацію до лікарів інших профілів

Консультація проктолога

Консультація у проктолога в Клініці Варта проходить в комфортних умовах, створених спеціально для зменшення психологічного дискомфорту під час огляду. Це пов'язано з тим, що за статистикою більшість пацієнтів затягує з лікуванням і звертається до лікаря, коли захворювання знаходиться на пізній стадії, а біль стає нестерпним. Але завжди варто пам'ятати про те, що правильно поставлений діагноз і вчасно розпочате лікування — запорука успіху в якнайшвидшому лікуванні та одужанні. 

Лікарі-проктологи рекомендують не займатися самодіагностикою і самолікуванням, а довіритися професіоналам. В сучасній медицині існує безліч делікатних способів, щоб зробити лікування геморою та інших захворювань прямої кишки ефективним, а можливість застосування анестезії під час обстеження дозволяє уникнути хворобливих і неприємних відчуттів.

Від більшості захворювань можна позбутися назавжди, якщо вони виявлені на перших стадіях розвитку. З цієї причини у разі появи перших ознак проктологічних патологій своєчасно приходьте на консультацію проктолога в Києві в Клініку Варта.

Симптоми

Послуги проктолога необхідні тим, у кого з'явився один або кілька таких симптомів:

 • біль, печіння, свербіж;
 • виділення крові, слизу, гною;
 • наявність ущільнень;
 • діарея або запор.

Захворювання, які лікує проктолог

При болях в області ануса, кровотечі, випаданні вузлів життя кожної людини сильно змінюється. І виникає природне бажання розв'язати гостру проблему. Для цього необхідно негайно звернутися до проктолога.

Отже, що лікує проктолог:

 • Геморой
 • Тріщини
 • Поліпи
 • Свищі
 • Кісту куприка (епітеліальний куприковий хід)
 • Порушення тримання калу
 • Випадання прямої кишки
 • Виразковий коліт
 • Хворобу Крона
 • Рак прямої та товстої кишки
 • Запальні захворювання м'яких тканин біля прямої кишки (парапроктит)

Обстеження у проктолога допомагає своєчасно діагностувати патологію і призначити ефективне лікування. В сучасній медицині застосовуються як традиційні хірургічні, так і малотравматичні методи. Вибір способу лікування залежить від стадії розвитку захворювання. 

Методи діагностики

Основним методом діагностики в проктології є первинний огляд у проктолога, під час якого лікар збирає анамнез: вивчає інформацію про перенесені захворювання, операції та травми. Також пацієнт повідомляє про те, які скарги та симптоми його турбують. Далі проктолог проводить пальцеве дослідження за допомогою ректальних дзеркал. Дане обстеження допомагає виявити травми прямої кишки, ущільнення, пухлини, геморой, тріщини ануса. Щоби точно встановити діагноз, можуть бути призначені додаткові інструментальні обстеження.

До огляду проктолога необхідно підготуватися: за 1-1.5 години до прийому поставити мікроклізму. 

Прийом проктолога може включати інструментальні види діагностики:

 • Ректоскопію — дослідження прямої кишки на відстані 17-20 см ректороманоскопом, під час якої оцінюється стан кишківника. Також визначається наявність пухлин, тріщин і запальних процесів.
 • Аноскопію — дослідження прямої кишки до 5 см з метою визначення характеру змін: структури слизової, наявності кровотеч і тріщин.
 • Відеоректороманоскопію — сучасний діагностичний метод, який допомагає визначити наявність аномалій за допомогою відеокамери (картинка виводиться на монітор). Надається можливість детально оглянути ділянки з патологією та отримати інформацію про характер і стадії захворювання. Результати дослідження важливі для підтвердження/встановлення діагнозу і розробки ефективної стратегії лікування. Відеозапис пацієнт отримує після консультації проктолога.
 • Колоноскопію — метод ґрунтується на огляді товстого кишківника за допомогою ендоскопа, на кінці якого розміщена камера. Під час обстеження проктолог може взяти шматочок тканини для проведення гістологічного дослідження. Процедура повністю безболісна, оскільки у час її проведення пацієнт знаходиться в медикаментозному сні. До колоноскопії потрібна спеціальна підготовка (очищення кишківника), про яке пацієнта попереджають заздалегідь.

У деяких ситуаціях на прийомі у проктолога лікар може порекомендувати проходження МРТ.

Устаткування

У Клініці Варта здійснюється лазерне лікування геморою, анальних тріщин, кіст куприка і свищів. Для цього використовується тільки сучасне обладнання.

Лазер Mediola compact 1560 нм — сучасний пристрій, який допомагає зробити процедуру безболісною, безкровною та безшовною. До його основних пріоритетів відноситься:

 • можливість проведення операцій на 2, 3-й стадії геморою;
 • швидка реабілітація пацієнта;
 • низький рівень больового синдрому;
 • короткий час операції — 20-30 хвилин.

Лазер Biolitec Leonardo mini 1470 нм — сучасне обладнання, яке широко використовується при лікуванні проктологічних захворювань. В основному він застосовується для усунення геморою. Також використовується для акуратного і безболісного видалення свищів.

Лазерне лікування геморою здійснюється в стаціонарі Клініки Варта. Процедуру також можна провести під місцевою анестезією. Пацієнт може їхати додому через кілька годин після втручання, а вже через 3 дні — повертатися до звичного способу життя.

Методи лікування, що застосовуються в Клініці Варта

Консультация проктолога

Основним напрямком в лікуванні проктологічних захворювань і усуненні дефектів анального отвору і товстої кишки в клініці Варта є лазерна проктологія. Для кожного окремого виду операції проктолог добирає лазер з необхідними показниками. Тільки правильна техніка використання і вибір пристрою допоможуть в комплексі досягти ефективного результату лікування патологій.

Основою лазерного методу є мінімальне нанесення травм тканинам, а також зниження ризику розвитку інфекційного запального процесу і виключення появи внутрішньої кровотечі. Перевагою вважається відсутність негативних наслідків від хірургічного втручання і недовгий реабілітаційний період.

До послуг проктолога в Клініці Варта також входить відновлення естетики анальної області, усунення вроджених дефектів і наслідків травм.

Проктологія: переваги лікування в Клініці Варта

Якщо ви хочете записатися на прийом до проктолога, то Клініку Варту серед інших медичних установ виділяють наступні переваги:

 1. Застосування сучасних протоколів для лікування і діагностики проктологічних захворювань.
 2. Повний спектр обстежень в одній клініці: аноскопія, колоноскопія, МРТ, КТ, УЗД.
 3. Кваліфіковані й досвідчені лікарі, які регулярно проходять стажування в європейських клініках, беруть участь в конференціях і підвищують свій рівень професіоналізму.
 4. Відсутність очікування в черзі та можливість запису на зручний для пацієнта час.
 5. Комфортні умови денного стаціонару.
 6. Можливість здачі аналізів і проходження діагностики в день операції.
 7. Можливість отримання консультації лікарів суміжних спеціальностей.

На прийом проктолога ціна в нашій клініці доступна для кожного пацієнта.

Не затягуйте з лікуванням проктологічних захворювань і завжди своєчасно приходьте на прийом до проктолога для того, щоб виключити ризик розвитку ускладнень.

Лікарі

Відвідування проктолога — необхідна міра для тих, хто має проктологічне захворювання або його перші симптоми. Проте, не варто цей візит відкладати і гадати, що все мине саме собою.

Звісно, хочеться потрапити на прийом до професіонала. Шукаєте хорошого проктолога в Києві? Дії лікарів і всього медперсоналу Клініки Варта спрямовані на надання кваліфікованої та своєчасної медичної допомоги пацієнтам, які мають проктологічні захворювання. Телефонуйте за вказаними номерами та задавайте операторам нашого контакт-центру будь-які питання, відповіді на які вас цікавлять, і записуйтеся на консультацію до проктолога.

Ціни
Анальна і вагінальна манометрія (для жінок)
Анальна манометрія (для чоловіків)
Біофідбек-терапія (1 сеанс вправ)
Періанальна медикаментозна блокада
Відеоендоскопічне видалення куприкових ходів ( EPSiT)
Відеоендоскопічне видалення прямокишкової нориці (VAAFT)
Геморроїдектомія ускладнена
Лазерна абляція гемороїдальних вузлів (LHP) (без вартості одноразового набору)
Лазерна коагуляція прямокишкової нориці (FiLAC) (без вартості одноразового набору)
Лапароскопічна операція при тазовому пролапсі
Накладання колостоми та / або ентеростоми (етап операції)
Лазерна абляція гемороідального вузла
Реконструктивні операції при ректовагінальних норицях
Трансанальна степлерна резекція (STARR) без вартості набору
Екстрена допомога при гострому аноректальному больовому синдромі
Розтин абсцесу періанального
Видалення анальних бахромок
Висічення анальної тріщини
Видалення копчикових кіст
Операція при ректальних норицях 2 категорії складності
Видалення тромбованого гемороїдального вузла
Видалення ходів куприка з використанням радіохвильового методу
Операція при ректальних норицях 1 категорії складності
Операція при ректальних норицях 3 категорії складності
Висічення анального поліпа або сосочка радіохвильовим методом
Висічення зовнішнього гемороїдального вузла радіохвильовим методом
Висічення періанальних кондилом (на площі до 1 см. кв.)
Операція THD, трансанальна гемороїдальна деартеріалізація
Операція при гострому парапроктиті 1 категорії складності
Трансанальна ендоскопічна поліпектомія
Тромбектомія з зовнішнього вузла
Операція при гострому парапроктиті 2 категорії складності
Гемороїдектомія
Закриття стоми товстої кишки
Латексне легування внутрішніх гемороїдальних вузлів (1 кільце)
Латексне легування внутрішніх гемороїдальних вузлів (1 кільце) 2 категорії складності
Фотокоагуляція внутрішніх гемороїдальних вузлів (1 вузол)
Операція при гострому парапроктиті 2 категорії складності
Аноскопія
Ректороманоскопія
Вiдгуки
Мария
Наша семья благодарна доктору Дмитрию Викторовичу за правильно поставленный диагноз и эффективную помощь!
Юрій
Висловлюю величезну подяку Дмитру Вікторовичу Шамраю. Звернувся в клініку Варта щоб вирішити чоловічу проблему. Ще проходжу курс лікування, але вже бачу результат. Однозначно професіонал! Буду рекомендувати. І місце розташування клініки дуже зручне - на вул. Ломоносова 33/43.
Dimas
Хочу висловити подяку лiкарю Шамрай Д. В. допоміг швидко впоратися з моєю проблемою.
Валентина
Величезне спасибі Шамрай Д.В. він дуже хороший доктор. Після пологів почав турбувати геморой. Звична терапія не допомагала, вирішила звернутися в клініку, за порадою подруги. І не пошкодувала: тільки цей лікар допоміг мені позбутися неприємних відчуттів і цих жахливих пологових наслідків. Тепер все в порядку! Життя налагоджується! Спасибі вам!!!
Наталья
Спасибо огромное проктологу Дмитрию Викторовичу Шамрай. Сейчас проходит у него лечение мой старенький папа (ему 70). Мы обращались во многие клиники, но везде от нас отмахивались, с аргументом на возраст, типа уже ничего не сделать. А Дмитрий Викторович взялся, за что ему большое человеческое спасибо! Лечение длится только неделю, но уже наблюдается положительная динамика. С учетом, что у нас запущенный случай, быстрого результата и не ждем. Очень вам благодарны!
Сергей
Никогда не думал, что с этим столкнусь. Ну когда понял, что все совсем плохо, стал в интернете искать куда обратится. Клиника Варта ко мне ближе всего, поэтому, сразу позвонил и записался на прием. После выяснилось, что не смертельно, но целый букет и геморрой и простатит. Вообщем лечусь иду на поправку. Очень благодарен своему лечащему врачу Шамрай Д.В. за эффективное и не долгое лечение. Единственный минус, не мог припарковаться минут 20, надеюсь так не всегда.
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ