logo
 • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
 • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo

Клініки Варта у Києві

 

Клініка Варта — це сучасний експертний медичний заклад, який займається лікуванням і профілактикою загальних захворювань, має досвід і необхідні потужності для допомоги онкологічним хворим. Наш онкоцентр займається як постановкою точного діагнозу онкологічного профілю, так і лікуванням раку. Медичний центр (м. Київ, вул. М. Ломоносова, 33/43) — приватна клініка, яка пропонує професійну медичну допомогу, в основі якої високоспеціалізована експертна діагностика і лікування з дотриманням міжнародних стандартів і найбільш результативних протоколів.

Одна з основних цілей нашої клініки — це створення і розвиток нової культури української медицини, у тому числі в лікуванні онкологічних захворювань. А найкраща нагорода для фахівців і адміністрації Клініки Варта ― щасливе і довге життя наших пацієнтів.

Девіз фахівців Клініки Варта ― любов до життя, яка об'єднує нас з нашими пацієнтами у спільній турботі про здоров'я кожного.

Клініка Варта

В умовах одного медичного центру фахівці Клініки Варта реалізують:

 • повний цикл діагностики всього організму на новітньому обладнанні;
 • консультації провідних фахівців;
 • програми лікування, ефективного попередження і виявлення онкологічних захворювань;
 • розробку індивідуальної тактики лікування;
 • медичний і психологічний супровід на кожному етапі лікування.

Звернувшись у Клініку Варта, кожен пацієнт і його близька людина отримають вичерпні відповіді на всі питання, що стосуються стану організму, і обґрунтовану медичну допомогу експертного класу.

Основні напрямки діяльності медичного центру Клініка Варта

Радіологічне відділення Клініки Варта надає такі послуги, як:

 • Променева діагностика
 • Ультразвукова діагностика
 • Ендоскопічна діагностика
 • Інтервенційна діагностика

На базі нашого онкологічного центру можна пройти найсучасніші і найінформативніші дослідження. Серед них:

 • МР-перфузіографія внутрішніх органів
 • Функціональна МРТ головного мозку
 • МР-трактографія головного мозку
 • МР-спектроскопія
 • КТ-перфузіографія внутрішніх органів
 • Функціональна КТ суглобів
 • КТ легень з об'єктивною оцінкою новоутворень в динаміці тощо
 • Дифузійно-зважена МРТ з визначенням коефіцієнту дифузії вогнищевих уражень

Клініка використовує новітнє, унікальне для України обладнання для встановлення діагнозу. Апаратура з програмним забезпеченням дозволяє проводити всі процедури максимально комфортно.

Обладнання

 • Комп'ютерний томограф Aquilion ONE, 640 зрізів
 • Магнітно-резонансний томограф VANTAGE TITAN, 1.5T, 16 каналів
 • Комп'ютеризований комплекс Vitrea для обробки зображень КТ і МРТ
 • Ультразвуковий апарат Aplio i500
 • Ультразвуковий апарат Xario
 • Ендоскопічне устаткування OLYMPUS серій 190 і 260
 • Цифровий мамограф HOLOGIC Selenia
 • Рентгенодіагностичний апарат RADREX-i
 • С-арочний рентгенологічний апарат
 • ЛОР-комбайн STORZ
 • урологічне і гінекологічне обладнання STORZ і т. п.

Фахівці нашого онкоцентру в Києві вирішують найскладніші проблеми в онкології, а саме в онкохірургії, онкогематології, онкогінекології, онкоурології. Онкологічна клініка має хірургічний блок, денний стаціонар і відділення хіміотерапії. Крім того, наш медичний центр надає послуги діагностики та лікування по супутнім захворюванням.

У Клініці Варта ведуть прийом висококласні вузькопрофільні фахівці ― клінічний онколог, мамолог, онкохірурги, онкогінекологи, онкоуролог, гематолог, маморадіолог, ендоскопісти, радіологи, лікарі УЗД, хіміотерапевт, анестезіологи та ін.

Наші переваги

 1. Експертна діагностика і медична допомога в медичному центрі Клініка Варта засновані на принципах доказової медицини і персоніфікованому підході до пацієнта.
 2. Індивідуальний план діагностики і лікування без зайвих фінансових і тимчасових витрат з дотриманням міжнародних стандартів і протоколів надання медичної допомоги.
 3. Медична підтримка в організації процесу лікування і діагностики.
 4. Психологічна підтримка пацієнта і його близьких.
 5. Високий рівень сервісу і комфорту на кожному етапі співпраці.
 6. Медичний центр Клініка Варта має нову, рідкісну для України апаратуру, необхідну для постановки діагнозу, і колектив досвідчених лікарів-діагностів, відомих по всій Україні.
 7. Наші пацієнти проходять повний цикл діагностики з дотриманням поетапності інформативних досліджень, що гарантує отримання достовірного і точного діагнозу з урахуванням всіх деталей.
 8. Оптимальну тактику лікування розробляє консиліум фахівців усіх профілів. Крім того, фахівці Клініки Варта мають можливість зв'язатися із зарубіжними колегами для отримання додаткових консультацій по важких випадках.

Клініка Варта (Varta Clinic) ― приватна клініка в Києві, яка працює і вдосконалюється заради своїх пацієнтів. Навіть у найважчих випадках наші фахівці докладають максимум зусиль у боротьбі за здоров'я і якісне життя людини, яка довірилася їм. Крім того, у нас психологічну допомогу і всі необхідні консультації може отримати не тільки пацієнт, але і його сім'я. Все, що ми робимо, робиться з любов'ю до життя і заради його продовження!

Хочете записатися на консультацію або отримати більше інформації? Телефонуйте до нашого контакт-центру за номером 0 (800) 756−065 або замовте зворотний дзвінок оператора на офіційному сайті медичного центру.

Реквізити клініки

ТОВ «ВІЖН ПАРТНЕР»

Юридична адреса: 01010, м. Київ, вул. Івана Мазепи, 10

Фактична адреса: 03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43

Адреса для листування: 03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43

ЄДРПОУ 34692776

ІПН 346927726555

Свідоцтво платника ПДВ №100307501

п/р UA 06 3209 8400 0002 6007 2104 0101 4 в АТ «ПроКредит Банк», м. Київ

МФО 320984

Є платником податку на загальних підставах

Директор Омельченко Олексій Миколайович

Вiдгуки
Дарья
Хочу выразить благодарность клинике на Ломоносова 33/43 и конкретно врачу-маммологу Андрею Вячеславовичу Гурандо. Внимательный, чуткий и опытный врач. Поддержал, когда все казалось безнадежным и жизнь как будто остановилась. Выбранное им лечение дало положительные результаты. Сразу чувствуется профессионализм и большой практический опыт!
Любовь П.
“Клиника Варта” произвела на меня самые лучшие впечатления. Месяц назад мужу поставили диагноз рак желудка. И мы сразу начали искать лучших специалистов в области онкологии. Так оказались здесь. Удивило обращение: никакого хамства, предельная вежливость и уважительное отношение. Стоимость приема, анализов, процедур не сказать, что дешевая, но вполне доступная. Я вообще считаю, что за качественную работу и платить надо соответственно. Позади операция, сейчас муж восстанавливается, а впереди еще химия и дальнейшая борьба. Но мы не сдаемся! Я точно знаю, что здесь нам помогут!
Олег
Величезне спасибі за організацію роботи клініки в вихідні дні! Була екстрена ситуація, знадобився уролог. На консультацію потрапив до Олександра Едуардовича Стаховського. За один прийом все обстежив, в цей же день зробили аналізи і лікар призначив лікування. Все швидко і чітко. А головне працюють кожен день!
Ирина
Выражаю большую благодарность А.С. Закоморному за проведенное обследование на МРТ, и подробное объяснение результатов процедуры. В клинике очень понравилось. Доверительная атмосфера, тактичность. Рекомендую!
Ксенія
Величезне спасибі адміністрації "Клініки Варта" за можливість пройти повний онкоскринінг. Ніяких черг, відповіді на аналізи та обстеження даються швидко. Все зробила з мінімальними енерговитратами, як фізичними, так і матеріальними. Спасибі!
Алиса
В “Клинике Варта” оперировала маму по онкологии, потом прошли химию, лучевую терапию. Уже прошло полгода. Состояние стабильно хорошее. Спасибо всем, кто принял участие в лечении мамы. Роста и процветания! Таких клиник должно быть больше!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ