logo
 • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
 • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo
5
 • Стаж: 24 роки
 • Cпеціалізація: MD. Лікар-терапевт вищої категорії. Заступник медичного директора клініки.
Вартість первинної консультації:

Лікар-терапевт вищої категорії. Фахівець вищої категорії зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я». Заступник медичного директора клініки «Варта».  

Стаж роботи:

 • спеціальність «терапія» — більше 24 років;
 • спеціальність «Організація і управління охороною  здоров’я» — 23 роки.

Досвідчений лікар-терапевт. Консультує пацієнтів як лікар загальної практики,  призначає діагностичні процедури і лікування. Веде пацієнтів із постковідним синдромом, у тому числі з проблемами легень і серця, які виникли після перенесенного захворювання, викликаного вірусом COVID-19.

Закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Пройшла спеціальну підготовку в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. Має додаткову вищу освіту: НУБіП України: диплом спеціаліста за спеціальністю «Правознавство», присвоєна кваліфікація «юрист»; НУБіП України: диплом магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

Досвід роботи

 • Інститут екогігієни та токсикології ім. Л. І. Медмедя: лікар-терапевт.
 • Головний лікар відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів та природокористування України «санаторій-профілакторій».
 • За сумісництвом лікар-терапевт ВП НУБіП України «санаторій-профілакторій».
 • Заступник головного лікаря ТОВ "ВІЖН ПАРТНЕР", "Онко Консалтинг Центр", за сумісництвом лікар-терапевт клініки "Онко Консалтинг Центр".
 • Медичний директор ТОВ "ВІЖН ПАРТНЕР", експертний медичний центр "Добробут". За сумісництвом лікар-терапевт експертного медичного центру «Добробут».
 • Медичний директор ТОВ "ВІЖН ПАРТНЕР", клініка "Варта". За сумісництвом лікар-терапевт клініки «Варта»
 • Заступник медичного директора ТОВ «ВІЖН ПАРТНЕР», клініка «Варта»; за сумісництвом лікар-терапевт клініки «Варта».

Доктор Інесса Середа – активна учасниця міжнародних та українських конгресів, науково-практичних конференцій та майстер-класів.

Напрями діяльності: терапія, організація та управління охороною здоров'я.

Вiдгуки
Виталий Остапенко
Очень грамотный врач-терапевт. Инесса Ивановна помогла мне вылечить тонзиллит. Потом я обращался к ней с синдромом раздраженного кишечника. При этом все диагнозы мне ставила именно она, так как я сам не знал, что со мной. Инесса Ивановна всегда уделяет достаточно времени и внимания. Если нужны какие-то анализы, то назначает только самые необходимые, ничего лишнего. Лечение мне всегда помогает.
Любовь
Я давно страдаю обструктивной болезнью легких. Несколько лет наблюдалась у хорошего терапевта, но она ушла на пенсию. Поэтому я стала искать другого врача. Моя подруга ходит на консультации в Варту к доктору Середе Инессе Ивановне. Я тоже решила записаться к ней на прием. Врач мне понравилась. Такая серьезная, внимательная, всегда выслушает и даст ответы на все вопросы. Она помогла мне с моей проблемой, чему я несказанно рада. Наконец я нашла хорошего доктора и могу быть спокойна за свое дальнейшее здоровье и самочувствие!
Тамара Курган
Инесса Ивановна Середа - мой лечащий врач. Первый раз я обратилась к ней со стенокардией и получила очень грамотную помощь. С тех пор наблюдаюсь у нее по поводу сердца. И если случаются еще какие-то неприятности по здоровью, то всегда иду к ней на прием. Еще ни разу не осталась без внимания и квалифицированной помощи. Спасибо вам, доктор!
Єлизавета
Після коронавірусу у мене діагностували міокардит. Я спочатку розгубилася і не знала, куди мені звернутись. Сусідка сказала сходити до доктора Середи у клініку Варта на Ломоносова. Добре, що це неподалік від мого місця роботи. Я сходила на прийом до лікарки і залишилася дуже задоволеною. Інеса Іванівна дуже серйозно та професійно поставилася до мого випадку. Я принесла всі аналізи та результати обстежень, які були у мене на руках. Лікар їх уважно вивчила, сказала зробити ще деякі аналізи. Після цього призначила лікування. Дякую вам, Інессо Іванівно, за допомогу і за доброту!
Ольга Н.
У мене залишилися лише приємні враження про цього лікаря. Тепер я знаю, що у Варті є не лише грамотні онкологи, а ще й чудовий лікар-терапевт. Інеса Іванівна дуже допомогла мені, коли я мала проблеми з жовчним міхуром. Я мучилася від болю та неприємних відчуттів, не могла нормально харчуватися. Лікар направила мене на УЗД, аналізи крові. Після прописаних нею препаратів мені швидко стало краще. Дуже вдячна Інессі Іванівні за допомогу!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ