logo
 • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
 • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo
Онкологія
7
 • Стаж: 7 років
 • Cпеціалізація: Лікар-онколог, стоматерапевт, медицина невідкладних станів
Вартість первинної консультації:

Освіта

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Участь у конференціях

 • BLS.
 • ACLS.
 • Тренінг «Компоненти програми прискореного відновлення після хірургічних втручань (ERAS) у клінічній практиці».
 • Фахова школа «Ukraine Onco Global-2020».
 • Фаховий науково-практичний семінар «Кишечні стоми в Україні».

Напрями в практичній діяльності

Надання консультацій стомованим пацієнтам та їх родичам, навчання догляду за стомами, консультації по харчуванню.

Захворювання, з якими працює спеціаліст

 • Дерматит
 • Сепарація
 • Нориці
Вiдгуки
Людмила
Хочу от всей нашей семьи поблагодарить Анну Васильевну! Это очень чуткий, добрый и интеллигентный человек. При этом еще и отличный специалист! Всегда вспоминаем ее теплыми словами. Анна Васильевна помогла нашему дедушке, который перенес операцию на кишечнике. Ему вывели стому, с которой мы не могли справиться сами. Записались на прием к доктору. Прием начался четко в назначенное время. Никаких очередей и толпы под дверью врача. Анна Васильевна осмотрела дедушку, потом помогла поменять ему калоприемник. Показала и рассказала, как это можно делать самостоятельно. Вела себя очень вежливо и внимательно. Мы были тронуты.
Микола Василенко
Знайти у Києві хорошого стоматерапевта - велика удача. Нам пощастило, що знайомі порадили звернутися до клініки Варта на вул. Ломоносова до Анни Фірсової. Батько переніс операцію на сечовому міхурі (була пухлина простати з проростанням), а як доглядати стому не знав. Ганна Василівна провела докладний інструктаж з цистостоми. Все показала, розповіла, сама вперше змінила сечоприймач. Дуже гарний фахівець! Якщо шукатимете лікаря по стомах, звертайтеся до клініки Варта!
Роман
После диагноза рак простаты пришлось походить по врачам. Думал сделать операцию, но оказалось, что мне она противопоказана из-за почечной недостаточности. Я уже несколько раз попадал в стационар из-за застоя мочи, которую мне искусственно откачивали. В общем ситуация была плачевная. Хирург предложил только один вариант - цистостома. Что делать, я согласился. А вот жить со стомой тоже пришлось учиться. Не так это просто, как оказалось. Хорошо, что в клинике есть врач стоматерапевт Анна Васильевна. Она провела со мной большую работу, научила жить со стомой, менять мочеприемники. Очень ей благодарен за помощь!
Катерина Венедиктова
Ганна Василівна нам дуже допомогла свого часу. Вона навчила доглядати за стомою, була такою ввічливою та уважною. При цьому діяла чітко та професійно. У ній відчувається досвід та тверда рука.
Віктор
Стільки часу бігав по державних установах, щоб мені розказали як жити з стомою . У кого така біда ті знають, яке це життя і біганина. А потім в інституті раку в черзі мені посовітували цю лікарку. Така молоденька і уважна і руки в неї золоті! Все порозказувала і промила і поміняла. Дай Бог здоров'я таким молодим дівчатам, які допомагають нам жити після операцій та ще розказують, як робить так, щоб жити повноцінно.
Людмила
Спасибо врачу Фирсовой Анне Васильевне. Очень деликатная проблема получается жить с диагнозом стомированный пациент. Кто такое пережил, тот знает. А она такая заботливая и добрая. И всегда поможет и советом и делом. очень рада, что к Фирсовой теперь можно записаться в таком комфортном месте и порешать все свои проблемы.
Катерина Сергіївна
Хочу висловити подяку клініці Варта і особливо Фірсовій Анні Василівні, яка прямо врятувала мого батька. Дуже багато було проблем і мороки з заміною калоприймача. Не знали куди бігти, до кого проситись, оббивали пороги онкоцентрів, бо там черги з тяжкими пацієнтами і не до нас було. А клініці Варта дбають про пацієнтів не тільки під час лікування, а і вже задовго після операції. І тепер и в надійних руках Анни Василівни, яка помагає батьку жити із стомою.
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ