logo
 • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
 • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo

Гінекологія в Києві — це кращі лікарі-гінекологи Клініки Варта, які стоять на варті жіночого здоров'я. Наші кваліфіковані фахівці надають послуги гінекології всіх етапів: огляду, діагностики захворювань (в тому числі й онкологічних), а також оперативної гінекології. Адже для збереження здоров'я жінки важливо вчасно виявити дисфункцію в репродуктивній системі та скласти ефективний план лікування.

Переваги
Сучасне обладнання
Доступна вартість
Повний спектр послуг
Індивідуальний підхід
Комфорт пацієнта на всіх етапах
Висока кваліфікація фахівців

Коли проходити консультацію у гінеколога

Гінекологія займається захворюваннями репродуктивної та статевої систем, що характерні для жіночого організму. Гінеколог спостерігає за станом статевих органів, досліджує і лікує можливі порушення: патології, відхилення у функціонуванні жіночих органів.

До завдань гінекології відносяться також огляди жінок, виявлення порушень в роботі статевої системи та діагностика. Крім цього, у сферу діяльності лікаря-гінеколога входить забезпечення життєдіяльності репродуктивної системи жінки.

Смирнова

Відвідати хорошого фахівця та отримати докладну консультацію гінеколога рекомендується:

 • У період статевого дозрівання. Перший прийом гінеколога для дівчинки вкрай важливий, щоб визначити стан розвитку всіх систем і нормального їх протікання. Первинна консультація допомагає дівчаткам зрозуміти різні процеси свого організму.
 • Перед початком статевого життя. На цій стадії також важливо для молодих дівчат звернутися до гінеколога та проконсультуватися.
 • Перед плануванням вагітності. Необхідно вивчити всі дані, дізнатися про стан організму і можливі ризики, щоб правильно спланувати зачаття. Потрібно виявити можливі інфекції заздалегідь, щоб вони не загострилися під час вагітності та не призвели до ускладнень.
 • Щоб виявити причини безпліддя. Якщо довго не вдається зачати дитину, необхідно також пройти огляд у гінеколога.
 • Якщо з’явилися симптоми менопаузи. Важливо спостерігати у цей час перебіг, а за необхідності гінеколог розробить профілактичні заходи для усунення больових і неприємних симптомів.
 • При виявленні симптомів гінекологічних захворювань.
 • У профілактичних цілях. Здійснювати щорічний плановий огляд у гінеколога — значить піклуватися про своє здоров'я і не допустити ускладнень.

Жінкам рекомендується щорічно проходити профілактичний огляд у гінеколога. Це допомагає своєчасно виявити схильності до онкозахворювань або збої в організмі, щоб почати негайну терапію. Найкраще проходити огляд у приватного фахівця, щоб отримати детальну картину дослідження.

Проконсультуватися у професійного гінеколога в Києві з різних питань можна в медичному центрі Клініка Варта. Виконаємо якісно профілактичний огляд і діагностику захворювань жіночої репродуктивної системи.

Симптоми, які вказують на гінекологічні порушення

Практика показує, що на прийом до гінеколога найчастіше приходять не для профілактичного огляду, а з появою симптомів. Водночас навіть маючи симптоми жінки займається самолікуванням: вживають антибіотики, вагінальні препарати або знеболюючі засоби. Наполегливо рекомендуємо не займатися самолікуванням, особливо, якщо виникають симптоми гінекологічних захворювань:

 • болі й дискомфорт внизу живота;
 • кровотечі та кров’яні виділення між менструальними циклами;
 • хворобливі відчуття під час статевого акту;
 • виділення зі статевих органів різних типів: гнійних, білих, із запахом;
 • нерегулярні менструації;
 • рясні або мізерні менструації;
 • проблеми із зачаттям дитини;
 • свербіння та почервоніння в піхву.

Якщо виникають найменші відчуття дискомфорту в зоні статевих органів, потрібно негайно записатися на прийом до гінеколога. 

Можливі захворювання

Лікар-гінеколог оглядає стан статевих органів і робить компетентний висновок. У сферу того, що лікує гінеколог, належить перелік хвороб, пов'язаних зі статевими органами. Гінекологічне дослідження виконують з метою пошуку небажаних проявів в організмі жінок, в її репродуктивній системі.

До таких патологій належать:

 • запальні процеси: вульвіт, вагініт, кольпіт;
 • порушення менструальних циклів;
 • запалення маткових труб або яєчника — аднексит;
 • гіперплазія ендометрію — це явище патологічного розростання клітин слизової оболонки матки;
 • ендометріоз — поширення клітин зі слизової матки за її межі;
 • дисплазія — порушення в структурі клітин матки, що належать до передракових станів;
 • інфекції, які передаються при статевому акті: трихомоніаз, хламідіоз, гонорея;
 • полікістоз — кісти в яєчниках або статевих органах;
 • міома — доброякісна пухлина матки;
 • аномальні відхилення в розвитку статевих органів;
 • безпліддя.

Гінекологічний огляд — це можливість виявити причину дисбалансу або гормонального збою і негайно приступити до лікування. Якщо виявляються серйозні захворювання, лікар-діагност перенаправляє пацієнта до фахівців в галузі онкогінекології.

Онкогінекологія належить до напрямку медицини, яка займається лікуванням доброякісних та злоякісних пухлин органів жіночої статевої системи. Онкогінеколог встановлює і веде лікування передракових станів та новоутворень шийки матки. Лікар-онкогінеколог обстежує жінку, ставить діагноз і підбирає ефективні методи лікування злоякісних новоутворень або доброякісних проявів.

Які використовують методи діагностики

Прийом у гінеколога необхідний, щоб оглянути стан органів та призначити діагностичні маніпуляції для одержання докладного дослідження. Починають зі збору симптомів: що турбує, як протікають менструальні цикли, як проходить статеве життя. Далі виконують огляд в гінекологічному кріслі — обстежують стан піхви й статевих органів.

У Клініці Варта використовують всі сучасні методики діагностики гінекологічних захворювань:

 • Кольпоскопію. Цим способом діагностують стан шийки матки: її форму, слизову оболонку і рельєф. Виконують огляд за допомогою лінз, які збільшують зображення у 25 разів. Також проводять цифрову кольпоскопію з виведенням результатів на комп'ютер, де їх можна розглянути й зберегти на нестандартних носіях.
 • Гістероскопію. Проводять таке гінекологічне обстеження для виявлення патологій.
 • Вагінальне або абдомінальне ультразвукове дослідження. Отримання даних про стан внутрішніх органів.
 • Цистоскопію. Цей прийом потрібен для вивчення сечового міхура. Цитологічне дослідження необхідно лише в разі, якщо вам потрібна додаткова інформація.
 • УЗД по гінекології. Це обов'язковий метод діагностики.
 • Біопсію. Отримання й вивчення в лабораторних умовах біоматеріалів.

Ретельний і детальний огляд гінеколога зі збором всіх даних і проведенням лабораторних аналізів з гінекології, дозволяє отримати вичерпну інформацію для складання курсу лікування. Комплексне обстеження у гінеколога необхідно для ефективного лікування гінекологічних захворювань.

Устаткування для діагностики

Досвідчений гінеколог в Києві завжди використовує інноваційні прилади, щоб отримати точні дані. Гінекологічні обстеження в Клініці Варта проводять діагностику обладнанням експертного класу. У розпорядженні нашого медичного центру такі апарати:

 • Цифровий кольпоскоп Scaner моделі MK 200. Апарат має високу оптичну роздільну здатність і дозволяє архівувати отримані знімки.
 • Ультразвуковий сканер Toshiba Aplio 500. У ньому присутні широкосмугові датчики та допплерівська функція для васкуляризації пухлини.
 • Електрокоагулятор. З його допомогою здійснюють малоінвазивні заходи: видаляють папіломи й поліпи на геніталіях, виконують петлеву біопсію вульви, піхви, шийки матки та електрокоагуляцію.

Також кабінети наших лікарів-гінекологів в Києві оснащені комфортними гінекологічними кріслами. Самі фахівці використовують якісні гінекологічні інструменти нового зразка.

Методики лікування

Перед призначенням лікування необхідна консультація гінеколога, ретельне апаратне обстеження і здача необхідних аналізів. Відвідування гінеколога передбачає збір анамнезу і бесіду. Після отримання вихідних даних лікар направляє пацієнтку на здачу аналізів. Коли готові результати аналізів та діагностики, гінеколог може видати офіційний висновок і підібрати індивідуальну методику лікування. Під час виявлення захворювань застосовують такі форми лікування:

 • медикаментозні;
 • хірургічне втручання;
 • хірургічні процедури.

Форму лікування призначає лікар після проведення прийому.

Переваги гінекології в Клініці Варта

У нашому гінекологічному кабінеті надають якісне обслуговування, яке передбачає:

 1. Повний спектр послуг гінекології: огляди, спостереження вагітності, лікування новоутворень і вакцинацію проти вірусу папіломи людини (ВПЛ).
 2. Комфортну обстановку для консультацій — зручні крісла і розслаблююча атмосфера. Відповідаємо на будь-які питання, консультуємо перед зачаттям і організовуємо первинні прийоми для дівчаток. На консультацію гінеколога ціна у нас стабільна, дивіться вартість в прайс-листі.
 3. Проведення діагностики сучасним обладнанням.

У нас доступна ціна прийому гінеколога і високоякісний сервіс.

Наші лікарі

Рекомендуємо оформити запис до гінеколога в Клініці Варта, щоб обстежитися у відповідальних фахівців. Наші лікарі професійно виконують обстеження, визначають гінекологічні або передракові захворювання і призначають методи їх усунення. А також забезпечують шанобливе й уважне ставлення. Якщо у вас виникли додаткові питання, запишіться на консультацію до нашого гінеколога в Києві.

Послуги та процедури

Вiдгуки
Лада
Дякую Людмилі Олександрівні за уважне і доброзичливе ставлення, чуйність, уміння заспокоїти і налаштувати на краще. Компетентність і професіоналізм на вищому рівні!
Ксенія
Хочу подякувати лікарю-гінекологу Ренкас Є.П. за швидко і правильно поставлений діагноз, і своєчасно розпочате лікування, без якого все могло б закінчитися операцією. Огляд Олена Павлівна провела дуже делікатно. Уже через кілька днів лікування пропали болі внизу живота і пройшли виділення. На повторний прийом я прийшла вже практично здоровою. Дуже рада, що моя проблема вирішилася швидко і з відмінним результатом. Спасибі Вам, Олена Павлівна і всім співробітникам Клініки Варта!
Анна
Хочу выразить благодарность врачу-гинекологу Елене Павловне Ренкас за эффективно проведенное лечение! Во время кольпоскопии была обнаружена эрозия шейки матки. Я очень нервничала перед прижиганием, но Елена Павловна нашла нужные слова. и процедуры прошла почти незаметно, с легким ощущением дискомфорта. Рекомендую всем врача и клинику!
Елена
Огромная благодарность моему врачу-гинекологу Виктории Алексеевне Антоненко! Наконец-то я стала мамой! Теперь уже с улыбкой вспоминаю, как пришла к вам уже практически без надежды, что могу стать мамой. Столько лет безрезультатного лечения по другим клиникам! Вы действительно были моей последней надеждой. Я принесла с собой целую кучу анализов. Помню вы посмотрели, усмехнулись и просто сказали, что ребенок обязательно родиться. Путь был долгий и непростой. Но мы все равно победили! Безумно рада, что есть такой врач Антоненко Виктория Алексеевна и “Клиника Варта”! Теперь, если возникнут проблемы - только к вам. Спасибо!
Настя М.
Огромное спасибо Ренкас Елене Павловне! Вечером у меня открылось кровотечение, а ближайшая больница находилась на ул. Ломоносова 33/43. Муж быстро отвез меня в эту клинику. Без проволочек и задержек меня осмотрела врач-гинеколог В.А. Антоненко. Она провела все необходимые процедуры (подробности описывать не буду). Дальнейшее лечение решила продолжать здесь. Прекрасная лаборатория, очень быстро дают ответы на анализы. И диагностическое оборудование все современное, а не какое-то столетнее. Спасибо большое! Рада, что волей случая попала в такую клинику. Точно говорят “не было бы счастья, да несчастье помогло”.
Євгенія
Уже тривалий час лікуюся і спостерігаюся у лікаря-гінеколога Людмили Олександрівни Літісевич. Задоволена абсолютно всіма прийомами. Після кожного разу йду з вірою в хороше і з виключно позитивними емоціями. Людмила Олександрівна - уважна і компетентна лікарка. Ситуація у мене непроста - діагностували полікістоз яєчників. Довелося здати безліч аналізів. Пройшла гормональну терапію. Відчуваю постійну підтримку з боку не тільки лікаря, але і інших співробітників клініки. Однозначно рекомендую клініку на вул. Ломоносова 33/43.
Надежда Г.
Долго искала хорошего гинеколога. Коллега на работе подсказала обратиться в Клинику Варта. С первых минут общения Виктория Алексеевна произвела впечатление компетентного и квалифицированного специалиста. Для меня большое значение имеет еще и манера общения врача с пациентом. Так вот, Виктория Алексеевна - очень приятная и коммуникабельная женщина. Процедура осмотра прошла без каких-либо неприятных или болезненных ощущений, врач взяла необходимые анализы и уже через пару дней я начала полноценное лечение. Безмерно благодарна за лечение и профессионализм!
Римма
Слова щирої вдячності гінекологу Л.А. Літісевич. Ось вже дійсно справжній лікар! Ставлення до пацієнтів, професіоналізм - все на вищому рівні!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ