logo
 • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
 • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo

Гематологія

Гематологія ― це розділ загальної медицини, що вивчає будову, форму тканин кровоносної системи, судин, крові. Гематологія в Києві ґрунтується на діагностиці та лікуванні кровоносних хвороб, вивчає склад плазми, рівень гемоглобіну, правильність згортання крові, порушення, які пов’язані з цими патологіями. 

Лікар-гематолог ― фахівець, основною діяльністю якого є діагностування захворювань крові (зокрема при онкозахворюваннях), а також їх своєчасне лікування.

Отримати направлення до гематолога можна у терапевта, якщо він при наявності різноманітних неспецифічних симптомів, змін в аналізі крові підозрює у пацієнта гематологічні зміни.

Якщо загальна гематологія займається діагностикою та лікуванням захворювань, таких як анемія, лейкопенія, панцитопенія та ін., то онкогематологія, що знаходиться на стику гематології та онкології, вивчає переважно злоякісні захворювання кровотворної системи.

Кваліфікований гематолог, записатися на прийом до якого можна в Клініці Варта, швидко виявить наявність будь-яких порушень, призначить необхідні дослідження, зможе оцінити ризики для здоров’я і життя пацієнта і своєчасно призначить ефективне лікування. 

Переваги
Сучасні методи
Висока кваліфікація фахівців
Діагностика на ранніх етапах
Індивідуальний підхід
Сучасні палати
Направлення на консультацію до лікарів інших профілів

Консультація гематолога

Захворювання кровоносної системи неможливо визначити без відповідних досліджень і гематологічних аналізів. За цієї причини потрібно ретельно підготуватися до прийому гематолога:

 • Дорослим ― не бажано вживати алкоголь і курити.
 • Виключити приймання ліків. Якщо це неможливо, то повідомити лікаря-гематолога про препарати, які було прийнято.
 • За добу до проведення досліджень бажано не пити велику кількість рідини.

На першій консультації кваліфікований лікар-гематолог медичного центру клініка Варта вивчає анамнез і спадкові чинники, які можуть впливати на розвиток патології. Також він обов’язково проводить огляд пацієнта за допомогою пальпації в місцях ймовірного формування лімфовузлів.

Особливу увагу лікар-гематолог приділяє стану і кольору шкірних покривів, слизових оболонок і волосся.

Гематологічні захворювання викликають серйозні наслідки для всього організму. Але якщо вчасно звернутися до лікаря-гематолога, багато хто з них піддаються результативному лікуванню.

Симптоми

Існує багато причин, за яких слід прийти на прийом до гематолога-онколога. В основному це порушення якості крові внаслідок дефіциту вітамінів, спадкових патологій, перенесених вірусних і бактеріальних захворювань.

До симптомів гематологічних захворювань відносять:

 • слабкість, швидке зниження маси тіла (понад 10 %), підвищене потовиділення;
 • зниження активності та швидку стомлюваність організму;
 • безпричинне підвищення температури;
 • часте зниження кровоносного тиску;
 • алопецію;
 • ламкість нігтьової пластини;
 • сухість шкірних покривів через надмірну втрату вологи;
 • формування тромбів, кровотечі;
 • зміни розміру селезінки, лімфовузлів;
 • висипання на шкірі та ін.

Якщо в результатах аналізу крові існують відхилення (надлишок або недолік гемоглобіну, відхилення від норми лейкоцитів, тромбоцитів), то огляд у гематолога є обов’язковою процедурою.

Потрібен хороший гематолог? Телефонуйте за вказаними на сайті номерами. Оператори контакт-центру Клініки Варта запропонують найбільш зручний час для відвідування фахівця.

Захворювання

Лікар вивчає не тільки патології крові, але і порушення в переробленні та синтезі її компонентів, наприклад, гемофілію.

Одним з найпоширеніших напрямків в гематології є онкогематологія.

Гематолог-онколог займається діагностикою та лікуванням таких медичних проблем, як:

 • AL-амілоїдоз
 • Лімфома Ходжкіна
 • Множинна мієлома
 • Неходжкінська лімфома (усі різновиди)
 • Хронічний лімфолейкоз

Гематолог загального профілю діагностує і лікує:

 • Анемії різної етіології
 • Порушення гемостазу (коагулопатію, тромбоцитопенію, тромбоцитопатію)
 • Хвороби селезінки та печінки
 • Геморагічний васкуліт
 • Сублейкемічний мієлоз
 • Спадкові захворювання крові та ін.

Як правило, якщо у вас є які-небудь симптоми гематологічної хвороби, терапевт видає направлення на відвідування гематолога.

Методи дослідження в гематології 

Консультація гематолога

Для підтвердження наявності гематологічної хвороби необхідно пройти наступні лабораторні допоміжні дослідження і діагностику:

 • Біохімічний і клінічний аналіз крові, клінічний аналіз сечі ― допомагають визначити ступінь анемії та аутоімунних хвороб.
 • Коагулограма ― комплексне дослідження, що вивчає функцію згортання крові.
 • Каріотипування ― свого роду отримання хромосомного паспорта, тобто виявлення набору хромосом, властивого конкретному пацієнту.
 • Біопсія кісткового мозку ― визначає патології, що порушують процес кровотворення.
 • Біопсія лімфовузла ― це забір зразка тканини з лімфовузла для подальшої діагностики.
 • УЗД органів черевної порожнини ― дозволяє виявити патології та захворювання внутрішніх органів (кіст, каменів, запалень, пухлин і ін.).
 • УЗД периферичних лімфатичних вузлів ― дає можливість побачити будь-які зміни, що відбуваються в лімфатичній системи (стан лімфатичних вузлів, їхній розмір, форму, структуру), а також визначити причину хворобливих відчуттів і дискомфорту в зоні їхнього розташування.
 • Рентген грудної клітини ― дає можливість вивчити кісткові структури, а також виявити різні захворювання легенів, зокрема наявність пневмонії, запалення легенів, COVID-19.
 • Генетична діагностика ― визначає спадкові захворювання.
 • МРТ і КТ ― це томографічні методи дослідження організму в цілому, що дозволяють побачити різні патології або захворювання органів, тканин, їхню структуру, форму, розмір тощо з можливістю зберігання результатів на цифровому носії.

Медичний центр Клініка Варта для обстежень використовує тільки сучасне обладнання. Розшифровка гематологічних аналізів крові здійснюється кваліфікованими фахівцями, які мають великий досвід роботи.

Якщо вам вже провели гематологічний аналіз, розшифровка в клініці Варта можлива протягом одного дня. А записатися на обстеження до гематолога можна в операторів контакт-центру за телефоном заздалегідь або в день отримання результатів очно.

Лікування

Записуючись на прийом до лікаря-гематолога Клініки Варта, ви можете бути впевнені в тому, що фахівці сформують для вас індивідуальну та найбільш ефективну програму терапії. Для лікування у вашому розпорядженні не тільки професійні онкогематологи, а й інноваційні досягнення медицини:

 • курси хімієтерапії в амбулаторії;
 • консервативна терапія.

До методів лікування гематологічних хвороб в Клініці Варта відносять:

На кожному етапі лікування з пацієнтом працюють психотерапевти й психологи.

Порушення роботи кровоносної системи можна лікувати за допомогою лікарських препаратів. попри те, що гематологічна хвороба має хронічний характер, своєчасна консультація гематолога дозволяє пацієнтам вести нормальний і звичний образ життя.

Переваги гематології в нашій клініці

Кваліфіковані фахівці клініки завжди знайдуть індивідуальний підхід до пацієнта. Запис до гематолога здійснюється за контактним телефоном або через онлайн-форму на сайті. Час ви вибираєте самостійно. Можете бути впевнені в тому, що гематолог-онколог приділить на прийомі саме стільки часу, скільки необхідно для аналізу гематологічної хвороби у вашому випадку. У разі виникнення питань ви можете завжди подзвонити своєму лікарю-гематологу та отримати безкоштовну консультацію.

Переваги онкоцентру Клініка Варта

 1. У гематологічному відділенні працюють тільки професійні лікарі, які мають вищі категорії в напрямку «Гематологія». За час роботи в клініці фахівці провели понад 1000 курсів лікування, які повернули людям з патологіями здоров’я і колишню якість життя.
 2. Лікар гематолог в Києві використовує тільки сучасні та ефективні методи лікування і діагностики гематологічних захворювань.
 3. Проведення повної та докладної діагностики хвороб кровоносної системи навіть на ранніх етапах розвитку з використанням висококласного технічного оснащення.
 4. Курс терапії для кожного пацієнта формується індивідуально, залежно від тяжкості течії захворювання.
 5. Гематолог в Києві надає пацієнтам направлення на консультацію до лікарів інших профілів.
 6. Сучасні обладнані палати в гематологічному відділенні Клініки Варта для вашого комфорту.

Цінова політика

Якщо у вас виявлено захворювання крові або ви хочете отримати консультацію фахівця, вам потрібен гематолог. Ціна на відвідування лікаря повідомляється телефоном під час запису.

Послуги гематолога і їхня вартість відповідають кваліфікації фахівців клініки та високій якості послуг, що надаються. А лояльна цінова політика Клініки Варта дозволяє прийти на прийом до гематолога кожній людині.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, залишайте онлайн-заявку на сайті. Консультанти зв’яжуться з вами найближчим часом.

Лікарі

У разі виникнення будь-яких симптомів гематологічної хвороби потрібен фахівець з досвідом роботи. Хороший гематолог київського онкоцентру Клініка Варта допоможе впоратися з будь-яким захворюванням, тому що тут працюють виключно професіонали! Наші лікарі можуть встановити причину хвороби, поставити правильний діагноз і призначити ефективне лікування в будь-який, навіть найскладнішій ситуації.

Перед консультацією гематолога потрібно здати розгорнутий гематологічний аналіз крові. Лікар-гематолог розшифрує для вас результати та розкаже, що потрібно робити далі. Обов’язково враховуйте, що розвиток хвороби у кожної людини проходить по-різному, тому своєчасно призначене лікування допоможе запобігти появі небезпечних наслідків.

Не затягуйте з розв’язанням проблеми, звертайтеся за консультацією гематолога, ціна в Клініці Варта доступна і прийнятна. Подбайте про своє здоров’я!

Послуги та процедури

Фахівці
5
Лікар-онколог першої категорії
Вiдгуки
Дарья Ивановна
Хочу поблагодарить отличного специалиста и замечательного человека, врача клиники Варта Яну Анатольевну Степанишину! На прием в клинику я пришла с последней надеждой, что мне наконец-то помогут и выяснят, что со мной не так. Сначала начала мучить ночная потливость, стала замечать, что периодически поднимается температура, но не на много. Все списывала на возрастные изменения, знакомые говорили, что все дело в менопаузе и еще не такое будет. Но когда стала худеть (при том, что на диетах не сидела), я серьезно забеспокоилась. Семейный врач толком ничего объяснить не смогла, только деньги на анализы зря выбросила. Поэтому решила поискать нормального специалиста. Обратилась за помощью сюда, терапевт после осмотра и беседы отправила к гематологу. Снова сдавала анализы, провели процедуру биопсии, сделали КТ, УЗИ, в общем, по полной программе. Все оказалось достаточно серьезно. Но Яна Анатольевна не дает паниковать, настраивает на лучшее. Надо лечиться, а с такими специалистами, я знаю, все получиться!
Тетяна
Хочу висловити величезну подяку лікареві від Бога - Яні Анатоліївні Степанишиної!!! Так вийшло, що довелося в кінці 2020 року звернутися до "Клініки Варта" за допомогою. Навіть не підозрювала, що проблема пов'язана з лімфатичними вузлами. Але добре, що прийшла вчасно і є надія на повне одужання. Сама я з області, в нашій лікарні лікарі нічого не побачили. Добре, що є родичі в Києві, є у кого пожити, поки обстежуюся ... Дякую адміністрацію клініки, за можливість пройти якісне дослідження на сучасному обладнанні!
Ксенія
Протягом кількох років спостерігаюся у гематолога Степанишиної Я.А. Хочу висловити величезну подяку за завжди уважне і доброзичливе ставлення до пацієнтів. Прекрасна і розумна жінка! Спасибі що ви є.
Богдан
Хочу выразить огромную благодарность врачу-гематологу Яне Анатольевне. Долго искал хорошего специалиста по крови. Спасибо, добрые люди подсказали, куда обратиться. Прием прошел на отлично, все по делу, толково. Еще сдам несколько анализов и можно начинать лечение. Побольше бы таких врачей, знающих свое дело.
Світлана
Зараз важко знайти "свого" лікаря, але я знайшла. Яна Анатоліївна Степанишина - досвідчена лікар-гематолог, дуже уважно до мене поставилася, вміє слухати і чути пацієнта, детально пояснила план лікування, все розклала, як то кажуть, "по поличках". Справжній професіонал своєї справи, хороша і чуйна людина. Спасибі вам!
Оксана
Слова искренней благодарности Яне Анатольевне за ее профессионализм. Процедура биопсии костного мозга была проведена безукоризненно. Никаких последствий. Хотя очень сильно переживали. В свое время нам подсказали обратиться именно сюда, и я нисколько не пожалела. В свою очередь теперь я хочу порекомендовать всем врача-гематолога Я.А. Степанишину и клинику на ул. Ломоносова, 33/43.
Руслан
Постановка диагноза и процедура биопсии были проведены профессионально и в день обращения. Яна Анатольевна всё спокойно объяснила, и после ее объяснений стало значительно легче морально.. Огромное спасибо за профессиональное чутье и тактичное отношение к пациентам!
Алена
Хочу выразить огромную благодарность Степанишиной Яне Анатольевне. В клинику Варта пришла вместе с братом, проконсультироваться. На приеме нас встретила очень приятная женщина, тактичная, внимательная. Тщательно провела осмотр и много расспрашивала. Сразу было видно её отношение к своему делу. Спасибо большое за помощь и за доброжелательное отношение. Долгих лет Вам жизни, успехов и процветания! Очень рады, что попали именно к Яне Анатольевне. Спасибо!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ