logo
 • Пн.-Пт.: з 8:00 до 21:00
 • Сб.-Нд.: з 9:00 до 18:00
logo

Флебологія — це один з розділів медицини, який займається дослідженням венозних судин, лікуванням варикозу, флебіту, судинних зірочок, а також впровадженням заходів, спрямованих на профілактику захворювань кровоносних магістралей. Назва походить від грецьких слів «флебос» (вена) і «логос» (наука).

Флебологія в Києві — це новий медичний профіль, який стрімко розвивається, пропонуючи пацієнтам інноваційні способи, які допоможуть позбутися венозних патологій.

Переваги
Всі види УЗД-доплерівських досліджень
МРТ, КТ і рентгенівське дослідження судин
Вплив на вени без розрізів і шрамів
Лікування варикозу без госпіталізації
Мінімально інвазивні методи
Високі показники результативності

Консультація флеболога

Флеболог — це лікар, який проводить діагностику, лікування судинних захворювань ніг і попереджає захворювання судин, переважно нижніх кінцівок. Саме тому на консультацію до флеболога пацієнти звертаються при появі типових симптомів: відчутті тяжкості в ногах або судинних зірочках.

Існують певні сигнали організму, що мають прискорити рішення про необхідність консультації лікаря-флеболога.

Клінічна картина, що передує венозній недостатності та утворенню варикозного розширення вен, включає відчуття тяжкості в ногах, набряклість литок, гомілковостопних суглобів і стоп. Ознаки посилюються вечорами, після робочого дня, особливо проведеного в положенні стоячи. Такі проблеми часто супроводжуються появою на ногах судинних зірочок, які професійно називають телеангіектазіями, тобто видимими тонкими червоно-пурпуровими венами і розірваними кровоносними судинами. Перераховані ознаки — серйозний привід записатися на прийом до судинного хірурга. У міру прогресування недостатності кровообігу в ногах з'являються потовщення судин під колінами та навколо щиколоток і набряки. Далі виникає необоротне ушкодження кровоносних судин. Розвиток варикозного розширення вен може з часом унеможливити ефективне пересування і навіть привести до недостатнього кровопостачання (анемії) з появою небезпечних виразок на ногах.

Сімейна схильність до виникнення варикозного розширення вен також може бути приводом для перевірки стану вен у лікаря-флеболога. Судинна хірургія служить для визначення основної причини розвитку варикозу і формування тактики його лікування.

Симптоми захворювання

Патології вен ніг можуть викликати дискомфорт, часті нічні судоми, набряки, печіння і відчуття «втоми» в нижніх кінцівках.

Симптоми, при яких необхідно записатися на прийом до лікаря-флеболога Клініки Варта:

 • періодичні набряки щиколоток і стоп;
 • посилення запалення і болю вечорами;
 • утворення запальних змін на кінцівках, особливо після тривалого стояння;
 • відчуття тяжкості в нижніх кінцівках;
 • поява судинних зірочок на ногах (ретикулярний варикоз);
 • поява тріщин кровоносних судин;
 • зміна кольору шкіри на коричневий, найчастіше на щиколотках;
 • довге загоєння виразок.

Ознаки варикозного розширення свідчать про розвиток хронічної венозної недостатності. Це прогресуюча і необоротна патологія. Прийом лікаря-флеболога допоможе провести точну діагностику і призначити своєчасне лікування, щоб запобігти негативним ускладненням. Застосування методів флебології дозволяє уникнути венозної недостатності в хронічній формі. Це набір багатьох симптомів: видиме варикозне розширення, спазми і біль у литках, набряк гомілковостопних суглобів, а згодом ущільнення шкіри, зміна кольору і запальні прояви.

Захворювання, при яких допоможе флеболог

Під час консультації флеболога в Києві можна провести діагностику і отримати план лікування венозних захворювань неінвазивними методами.

Захворювання, які лікують флебологи:

 • Венозна недостатність нижніх кінцівок, викликана гіпертонією в ложі венозних судин.
 • Синдроми венозної компресії, викликані несприятливим розташуванням венозних судин або утрудненим відтоком венозної крові.
 • Варикозна хвороба великої підшкірної вени, малої підшкірної вени і їхніх притоків.
 • Венозна недостатність таза, що виникає через надлишок крові, що скупчується в розширених венозних сплетеннях таза.
 • Тромбози вен нижніх кінцівок.
 • Венозні мальформації, тобто судинні структури з повільним потоком, що складаються з аномальних судинних каналів.
 • Тромбофлебіт великої підшкірної вени, малої підшкірної вени або їх притоків.
 • Патології, викликані вагітністю.
 • Неспроможність перфорантних вен нижніх кінцівок.

Методами флебології також можна лікувати набряки або синці. Також фахівці Клініки Варта займаються проблемами, пов'язаними з гемороєм, тобто варикозним розширенням вен заднього проходу.

Методи діагностики

Правильна діагностика венозної патології — основа для застосування найбільш підходящого способу лікування. Лікар-флеболог класифікує існуючі варикозні вени за універсальною міжнародною шкалою, включаючи клінічну картину, походження симптомів, розташування вен і причину виникнення захворювання. Після огляду лікар-флеболог визначає план лікування, оцінюючи не тільки стан вен, а й наявність супутніх захворювань.

Аби діагностувати стан вен, використовується ультразвукова доплерографія. Цей метод, як правило, застосовується разом із пальпацією та візуальним оглядом. Ультразвукове доплерівське дослідження кінцівок дозволяє реєструвати кровотік, щоб визначити прохідність і ємність кровоносних судин, виявити стенози і закупорені місця в артеріях, а також оцінити можливу недостатність венозного клапана. Крім зображення на екрані монітора фіксується кількість і напрямок крові, що тече по венах і артеріях. Обстеження полягає в переміщенні флебологом ультразвукової головки по ногах, попередньо покритих гелем, що сприяє проникненню ультразвукових хвиль і переміщенню елементів апарату. Обстеження безболісне, не вимагає анестезії і може повторюватися багато разів. Діагностичний огляд флеболога крім УЗД судин може включати і рентгенологічні методи дослідження.

Щоб призначити ефективне лікування, необхідно провести наступні лабораторні дослідження: ОАК, ОАМ, біохімічний аналіз крові, коагулограму, визначення групи крові, визначення кількості цукру в крові, ЕКГ, дослідження на наявність маркерів гепатитів, тест на СOVID-19. Весь цей комплекс також необхідний перед хірургічним втручанням.

Обладнання

Клініка Варта не перший рік використовує інноваційне обладнання — хірургічний лазер Dornier Medilas D LiteBeam +. Це німецьке обладнання — нове слово у флебології. Апарат відрізняється поліпшеними параметрами лазерного випромінювання і впливу на венозну стінку при довжині хвилі 1470 нанометрів. Це золотий стандарт у всьому світі.

Завдяки даній технології, процедура обходиться без крововтрати, властивої хірургічному втручанню. Прилад призначений для ендовенозної лазерної коагуляції (ЕВЛК) з високою ефективністю результату лікування.

Переваги застосування обладнання Dornier Medilas D LiteBeam +:

 • лікування більшості венозних захворювань;
 • мінімальний інвазивний вплив;
 • досягнення відмінного гемостазу;
 • проведення онкологічного лікування тканин;
 • можливість заміни різних хірургічних маніпуляцій.

Флебологія, як сучасна наука, дозволяє використовувати методи лікування, які є альтернативою хірургічному втручанню. Застосування подібного обладнання відрізняється високою ефективністю, малою кількістю побічних ефектів і високим рівнем комфорту пацієнта, як під час, так і після процедури. Тому записатися на прийом до флеболога зі стажем пацієнти можуть на сайті Клініки Варта або за вказаними телефонами.

Лікування у флеболога

Лікування флебологічних захворювань засноване на застосуванні різних методів. Багато патологій неможливо усунути тільки фармакологічним лікуванням.

До найбільш важливих і ефективних методів лікування хвороб вен відносять:

 • внутрішньовенні малоінвазивні процедури на основі ендовенозної лазерної коагуляції;
 • внутрішньовенну радіочастотну абляцію, при якій недостатні венозні судини закриваються за допомогою катетера, вміщеного всередину хворої вени. Радіохвилі закривають хворі вени, не видаляючи їх;
 • лазерні процедури, що закривають хвору вену за допомогою лазерного випромінювання;
 • ручний лімфодренаж.

Склерооблітерація працює, викликаючи злиття і повне закриття судин, які не можуть ефективно транспортувати кров. Кількість процедур коригується планом лікування хвороб вен для конкретного випадку. Після процедури можна нормально працювати, але бажано носити тільки спеціальні панчохи.

Видалення неефективних вен виконується за спеціальною методикою мініфлебектомії, що полягає у виконанні міні-надрізів діаметром від 2 до 5 міліметрів. Через них вена виводиться і видаляється, у чому і полягає суть операції з флебології. Після видалення неефективних судин їхні функції беруть на себе інші працюючі вени.

Лікування при флебології має свої протипоказання:

 • важкі порушення життєво важливих органів і систем;
 • перенесені раніше значні тромбози глибоких вен;
 • критична ішемія в венах нижніх кінцівок.

Переваги лікування в нашій клініці

Наша філософія лікування заснована на цілеспрямованій та ретельній діагностиці, результати якої втілюються в конкретний терапевтичний процес, підібраний індивідуально для кожного пацієнта. Досвід команди Клініки Варта показує, що кожна проблема, що виникає в результаті недостатності венозної системи, знаходить своє логічне вирішення, а пошук причини захворювання має вирішальне значення і призводить до ефективного лікування пацієнта. 

Чому краще звернутися саме до нас:

 • ми проводимо всі види УЗД-доплерівських досліджень, у тому числі дослідження вен нижніх кінцівок, вен малого таза і черевної порожнини, а також яремних вен;
 • додатково можемо провести МРТ, КТ і рентгенівське дослідження судин;
 • визначаємо необхідні лабораторні параметри перед консультацією флеболога;
 • у нас високі показники результативності при лазерному лікуванні варикозу;
 • лікування проводиться мінімально інвазивними методами, які гарантують короткий період реабілітації і швидке повернення до звичного способу життя;
 • лікування варикозу без розрізів, при якому не потрібна госпіталізація;
 • вплив на склерозовані вени відбувається без розрізів і шрамів;
 • відновлення рухової активності відразу після завершення операції лазерного склеювання вен.

При цьому вартість консультації флеболога відрізняється доступністю.

Цінова політика клініки

Варикозне розширення вен на ногах — не тільки естетична проблема, а й проблема здоров'я. Тому їх видалення часто буває необхідним. При визначенні вартості консультації флеболога акцентується увага на ступені ураження судин і обраному методі лікування.

Для запису на прийом до флеболога зателефонуйте за вказаними номерами телефону, і наші оператори допоможуть підібрати зручний час і проконсультують по вартості послуг. Або ви можете вивчити детально опублікований на сайті прайс-лист, який включає можливі варіанти обстеження і лікування з їх безпосередньою вартістю.

Лікарі

Наша клініка відрізняється високим професіоналізмом лікарів-флебологів, що підтверджують відгуки наших пацієнтів, які пройшли ефективне лікування.

Завдяки багатопрофільній спеціалізації наші флебологи використовують в процесі діагностики і лікування набуті знання в області ангіології, радіології та візуальної діагностики, судинної хірургії та естетичної медицини.

Щодня вони займаються лікуванням хвороб вен: від судинних зірочок і венозних мальформацій до важких випадків венозного тромбозу з важковиліковними посттромботичними синдромами. За 6 років роботи накопичено досвід виконання ключових операцій. За статистикою ми проводимо близько 150 операцій на рік.

Наші лікарі-флебологи в Києві постійно підвищують свій професійний рівень, отримуючи різні сертифікати і займаючись науковими дослідженнями в даній області. Звертайтеся до нас, щоб жити без болю!

Вiдгуки
Марія
У центрі Варта проходив лікування мій чоловік, Серафимович І.С. Вперше ми звернулися за допомогою ще на початку 2020 року з трофічною виразкою, яка тривалий час не заживала, незважаючи на всі зусилля, що докладалися. Були сильні болі, свербіння, печіння, про зовнішній вигляд шкіри взагалі мовчу. Тут же нам провели ретельне обстеження, ми здали безліч аналізів, функціональні проби, пройшли процедуру УЗД вен. Лікування проводив Дембіцький Андрій Русланович. Тільки завдяки його зусиллям рани стали затягуватися, зменшився біль. Стан більш-менш стабілізувався. Віримо, що рано чи пізно настане повне одужання. Спасибі всьому персоналу Центру Варта за участь в нашому одужання!
Вячеслав
Спасибо больше Андрею Руслановичу! Настоящий врач и профессионал своего дела! Человек с большой буквы!
Наталя
Висловлюю глибоку подяку всьому медичному персоналу клініки Варта, що на Ломоносова 33/43 за професійний підхід і добре ставлення! Особлива подяка лікарю-флебологу А.Р. Дембіцькому! З глибокою вдячністю, Демура Наталія.
Регіна
Шановний Андрію Русланович, ще раз хочу подякувати Вам за проведене лікування! Моє серце переповнює вдячність за тепле, уважне ставлення і слова підтримки. Дуже рідко можна зустріти лікарів такого рівня і кваліфікації! Коли ви сказали, що без операції не обійтися, мене охопив просто жах, але після всіх пояснень я зрозуміла, що це далеко не та "операція" в традиційному розумінні. Дійсно наука пішла далеко! Мінімальні аналізи, кілька годин перебування в центрі і все! Також хочу подякувати анестезіолога Катерину Вакар (на жаль, не пам'ятаю її по батькові). Ви лікарі, які реально роблять життя кращим. Не тільки відмінні професіонали, ви можете так підтримати і підбадьорити, що відчуваєш, що знаходишся в надійних руках і все буде добре. Спасибі вам велике за все!
Антон К.
Несколько дней назад закончил лечение в центре Варта по поводу варикозного расширения вен левой ноги. В центре мне сделали операцию лазерная коагуляция и склеротерапию. Процедура проходила под местной анестезией, но никакого дискомфорта я не почувствовал. По собственному опыту скажу, если у вас варикоз, не затягивайте с походом к врачу. Вы только ухудшите положение. От центра на Ломоносова 33/43 остались только самые лучшие впечатления. Рекомендую.
Евгения
Немного слов об отделении флебологии клиники Варта. Особым здоровьем меня природа не одарила и я видела много разных больниц. Но! Более внимательных, предупредительных и профессиональных врачей и медсестер, чем здесь, я не встречала. В клинику пришла с перемотанными ногами и в брюках. Безумно стеснялась своего вида и состояния. Но после того, как сдала все анализы и начала лечение, мое состояние значительно улучшилось. Конечно в этом заслуга моего теперь любимого врача Андрея Руслановича! Сейчас смело могу надеть платье или юбку, не стесняясь своих ног. Спасибо!
Дарья
Слова глубокой благодарности всему коллективу Центра Варта и особенному прекрасному врачу и замечательному человеку Андрею Руслановичу Дембицкому. Спасибо, что Ваши усилия помогли вернуть моим ногам былую красоту и избавили от боли. Я теперь не хожу, а буквально “летаю”. После лечения прошло уже несколько месяцев, но варикоз не возвращается! Спасибо вам огромное!
Вiдгуки з фото
Залишити відгук:
Ваша оцінка:
Відправляючи цю форму, ви підтверджуєте свою згоду з політикою передачі і використання даних на цьому сайті
phone
Допоможемо знайти лікаря
Ми вам передзвонимо найближчим часом
Подзвонити Замовити дзвінок
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ